DETVA Servis

DETVA Servis, s.r.o je rodinná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1995, kedy sa začala špecializovať na servis a predaj náhradných dielov pre šmykom riadené nakladače UNC 060, UNC 061, Locust a čelné nakladače UN 053.1, UN 053.2 a UNO 180. Tak ako sa postupne začala rušiť výroba týchto stavebných strojov, tak vedenie spoločnosti začalo nahrádzať tieto mechanizmy novými výrobkami. Koncom 90 rokov sa začalo vedenie spoločnosti aktívne zúčastňovať rôznych medzinárodných veľtrhov v stavebníctve a strojárstve, kde dochádzalo k zoznamovaniu sa s rôznymi výrobcami stavebnej, poľnohospodárskej, komunálnej techniky a prídavných zariadení. Od roku 1998 až do roku 2009 sa vedenie spoločnosti dohodlo na niekoľkých obchodno-servisných zastúpeniach, ktoré postupne predurčovali spoločnosti zaujať na trhu silnú pozíciu.

Predmet činnosti

Naša spoločnosť poskytuje predaj, servis, leasing a prenájom stavebných strojov, prídavných zariadení a hydraulických nadstavieb. V rámci predaja stavebných strojov poskytujeme zaškolenie a poradenstvo, ktoré môže prebiehať priamo v našej prevádzke, alebo u zákazníka. Disponujeme niekoľkými servisnými skupinami, ktoré sa pohybujú priebežne po celom Slovensku a v rámci servisu Vám naši mechanici poskytnú aj technické poradenstvo na stavebné stroje.

Produkty v našej ponuke

Spoločnosť DETVA Servis, s.r.o je autorizovaným predajcom šmykom riadených nakladačov LOCUST od spoločnosti WAY INDUSTRIES, a.s. Krupina, dovozcom čelných kĺbových nakladačov a pásových bágrov Eurocomach, dovozcom prídavných zariadení SIMEX a CanginiBenne, búracích kladív Rammer, STELCO a ručného hydraulického náradia HYCON.

Detva Servis s.r.o. je obchodno-servisným zastúpením spoločností

Búracie kladivá RAMMER